מבצעים חמים  תיקון GPS  ספרים אלקטרוניים  מכשיר ניווט  שירות תיקונים  דף ראשי
שלום, אורח ... להרשמה לחץ כאן
מפת הגעה צור קשר
חיפוש
 תיקון GPS

,מעשיר כף יד MIOP350M

 

אנו מתקנים את כל סוגי התקלות במכשיר ניווט GPS:

V בעיה בקליטת לווינים

V החלפת מסך

V תיקון שקע טעינה

החלפת לוח אם

שחזור תוכנה

    ועוד...

חשוב ביותר לפני התחלת תיקון GPS או כל מכשיר אלקטרוני אחר הוא לזהות  את סיבת התקלה במדויק. לאחר זיהו סיבת התקלה ניתן להעריך את הזמן הדרוש לתיקון המכשיר ועלות התיקון. במקרים מסוימים התקלה נראית לעין ולא דורשת פירוק של המכשיר. למשל מסך מגע שבור, מסך LCD סדוק, שקע טעינה רופף ומנותק מהמעגל, מפסק הדלקה ראשי תקוע או שבור. במקרים אלה ניתן לתת הצעת מחיר ראשונית ללקוח מיידית. אומנם בשני המקרים האחרונים לא ניתן לזהות את הנזק כולו כי יש מקרים בהם השקע רופף ולא רק נתלש מהמעגל, אלא יחד עם השקע נתלשים גם חלק מהמוליכים של המעגל המודפס, דבר המקשה על תיקון GPS.

אותו דבר יכול לקרות גם במקרה של המפסק הראשי. במקרים אלה תיקון GPS מסובך הרבה יותר ולעיתים אף לא ניתן לתיקון במחיר סביר. בתקלות כגון אי קליטת לוויינים, המכשיר נכבה ללא סיבה או כל תקלה אחרת שאינה קבועה, איתור גורם התקלה דורש בדיקה מעמיקה יותר. אנו משתדלים לתת את אבחון המדויק ביותר ובזמן הקצר האפשרי. בזמן מסירת המכשיר יש לשים לב לא להשאיר תוכנות או אביזרים שלא נחוצים לשם בדיקה או תיקון GPS.

 

 

   להלן כמה המלצות לפני שמחליטים להגיע למעבדת תיקון GPS

אם מכשיר GPS  לא נדלק הסיבה לכך יכולה להיות:

1. מכשיר GPS לא טעון.   אם מחברים  עם מטען לרכב, תוודאו שהמטען  מקורי ושלא יתחלף לכם עם מטען של טלפון או נגן שדומה לו.  מטענים אלה מספקים זרם חשמלי נמוך בהרבה מזה שנותן מטען שמיוחד למכשיר GPS .
2.לחיצה על מפסק הדלקה קצרה מידי. יש ללחוץ על המפסק במשך שתיים או שלוש שניות ולעזוב .אם הלחיצה קצרה מידי מכשיר GPS לא מספיק להגיב ולא יידלק. ישנם מכשירים שדורשים לחיצה ממושכת אף יותר מחמש שניות .

אם תוכנת ניווט לא מתחילה לפעול:

1.הסיבה יכולה להיות שכרטיס זיכרון לא הוכנס למכשיר או שהמכשיר לא מזהה אותו . אפשר לנסות להסיר אותו ולהכניס שוב . אחרי זה יש לכבות את המכשיר ולהדליקו שוב . אם זה לא עוזר יש להגיע למעבדת שירות.
 

MIO4U - תיקון GPS מקצועי!

 

 

 

קטגוריות מוצרים


אתר מאובטחהחשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
  נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות אחסון אתרים חנות וירטואלית