מבצעים חמים  תיקון GPS  ספרים אלקטרוניים  מכשיר ניווט  שירות תיקונים  דף ראשי
שלום, אורח ... להרשמה לחץ כאן
מפת הגעה צור קשר
חיפוש
ראשי קורא ספרים אלקטרוני בעברית ספר אלקטרוני ברוסית

ספר אלקטרוני ברוסית

מתנה מושלמת לאוהבי קריאה בשפה הרוסית

קורא ספרים אלקטרוני הוא מכשיר מיוחד המאפשר לקרוא ספרים בפורמט אלקטרוני על גבי המסך הייעודי שלו. מסך זה כולל בתוכו "דיו אלקטרוני" המורכב למעשה מחלקיקים המשנים את מיקומים על גבי המסך בהתאם למטען החשמלי שלהם. בשל תכונה זו, מדובר במסך נעים יותר לעין שאינו מרצד או מתעוות, אינו מזיק לעיניים והסוללה מחזיקה מעמד במשך מספר שבועות.

לפיכך, קורא ספרים אלקטרוני יכול להיות מתנה מושלמת עבור אנשים בכל הגילאים, אבא, אמא, חבר ואפילו סבא וסבתא והתפעול שלהם אינו מסובך כלל (ניתן להטעין מראש את הספרים במכשיר ולחסוך את כל ההתעסקות הטכנית). יתרה מכך, המכשיר הממוצע הוא בעל מסך של שישה אינץ ושוקל כ - 200 גרם בסך הכול, כך שהוא לא מכביד על הקורא ובוודאי שוקל פחות משניים או שלושה ספרים שצריך לסחוב בתיק...

כיצד קוראים ספר אלקטרוני ברוסית?

במרוצת השנים נוצרו פורמטים אחידים, כגון epub ו- fb2 שאותם יכולים לקרוא כל קוראי הספרים האלקטרונים בשוק. פורמט זה תומך במגוון רחב של שפות כולל רוסית הכתובה בכתב הקירילי. כמו כן, הקובץ אותו קוראים לא חייב להיות בהכרח ספר ולצורך העניין הוא יכול להיות גם מסמך רגיל כגון חוברת הוראות או עלון מידע בפורמט PDF ואפילו קובץ TXT רגיל של וורד. חלק מהקוראים תומכים גם בהשמעת קבצי  MP3של ספרי AUDIO, אם כי הטכנולוגיה שהופכת טקסט לדיבור עדיין מוגבלת לרוב לאנגלית בלבד.

איזה קורא ספרים אלקטרוני מומלץ לקוראי רוסית?

מבין כל קוראי הספרים בשוק, הקורא המומלץ ביותר עבור דוברי רוסית הוא דווקא זה של Onyx: מדובר במכשירים באיכות מצוינת בעלי תצוגה חדה הכוללים תפריט מלא ברוסית ולכן גם מי שאינו מתמצא בשפה האנגלית יכול להשתמש בהם. (חלק מדגמים אף מגיעים עם מסך מגע ולכן הם אינטואיטיביים יותר ממכשירים המשתמשים בכפתורים בלבד).

 בנוסף לזאת, את הספרים עצמם אפשר להעביר דרך חיבור ה - Wi Fi  המובנה או באמצעות כבל המסופק עם המכשיר ומתחבר ליציאת ה - USB במחשב. הורדת הספרים מתבצעת דרך אתרים מיוחדים לרוב בחינם ולעיתים בתשלום סמלי.  כאמור, המכשיר תומך בכל הפורמטים הנפוצים, ולכן בניגוד לקוראים אחרים, אין זה משנה איזה ספר אלקטרוני ברוסית מעוניינים לקרוא ומהו המקור שלו (למעשה, המכשיר תומך גם בפורמטים סגורים המנוהלים על ידי מנגנון DRM לשמירה על זכויות יוצרים דיגיטאליות).

 

 

 

 

 

קורא ספרים אלקטרוניNote Air אחריות 24 חודשים
1749 ₪
12 חדשי אחריות
1299 ₪
קורא ספרים אלקטרוני Nova 3 Color אחריות 24 חודשים
1349 ₪

קטגוריות מוצרים


אתר מאובטחהחשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
  נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות אחסון אתרים חנות וירטואלית